wtorek, 12 czerwca 2012

Drukowanie Kodów Kreskowych

Program BarTender w wersji UltraLite, jest programem służącym do drukowania kodów kreskowych na etykietach. Dzięki temu narzędziu, możemy dowolnie zaprojektować etykietę we własny sposób.

Nie musi to być kolejna zwykła etykieta, ponieważ możemy dzięki programowi i odpowiedniemu rozmiarowi etykiety zamieścić dodatkowy tekst, czy zdjęcie.

Dzięki programowi BarTender UltraLite, ograniczeni jesteśmy tylko wyobraźnią, gdyż jest to na tyle dopracowany program iż jest uznawany przez tysiące firm za jednym z najlepszych na świecie do drukowania kodów kreskowych.

Odmian programu jest bardzo wiele, ale my skupiamy się na tej, którą dołączamy do każdej zakupionej Drukarki Citizen.

Program BarTender w wersji UltraLite jest programem bezpłatnym na jedno stanowisko, w pełni spolszczonym, intuicyjnym a zarazem prostym w użyciu.

Pomimo pewnych ograniczeń, które wynikają z bezpłatnej wersji warto docenić programistów, iż wszystkie funkcje które są potrzebne do wydruku są zawarte w programie.
Zaręczamy iż tych funkcji bezpłatnych jest znacznie więcej, i większość funkcji nawet nie będziemy używać na co dzień.

Zachęcamy do zapoznania się z Naszym Materiałym szkoleniowym zrealizowanym przez pracowników PWSK i życzymy miłego drukowania kodów kreskowych ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz